Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Užitečné info
Svatební foto

Svatba je v životě každého člověka jedinečný a neopakovatelný okamžik.

Zachycujeme vstup dvou lidí do nové etapy jejich života. Této chvíli však předcházejí dny a hodiny příprav, plánování, hledání.

Každý pár to chce mít TIP TOP ať už jde o svatební šaty, kytku, doplňky, make up, svatební oznámení, svatebního videa, ale také v neposlední řadě služby fotografa.

Fotograf je ten, který Vám i po mnoha letech zprostředkuje prostřednictvím vydařených fotografií tu neopakovatelnou atmosféru svatebního dne. Jaké jste prožívali chvíle, jaké jste měli emoce, zachytí i mnohé detaily, kterých si svatebčani a mnohdy i svatební pár nestihne všimnout nebo vnímat.


Ke každému páru se snažím přistupovat individuálně, proto si před samotným svatebním dnem domluvíme schůzku /cca měsíc před svatbou/, kde si probereme vaše představy, požadavky, podrobnosti, co a jak bude probíhat. 

Ještě přetím se také můžeme domluvit na focení tz. RANDE, kde spolu vyrazíme ven. Někdy je toto rande využíváno muži k příležitosti zásnub, případně můžete fotografie využít do svatebního oznámení. Na focení se lépe poznáme, projdeme i představy co by se vám líbilo, co máte rádi apod.


Netradiční místa ať už ve městě či v přírodě ráda uvítám. Je to svým způsobem určitá výzva pro mě. Proto se nebojte projevit svůj názor a své nápady. V rámci infoschůzky můžeme vyrazit i na plánovaná míste, kde budeme fotit svatbu. 


Zvláštní odstavec bych chtěla věnovat PŘÍPRAVÁM NEVĚSTY... Přípravy nevěsty jsou co do svatebních fotografií od profesionálů v naší zemi hodně podceňovány. O zachycení těchto spontálních okamžiků není ze strany snoubenců příliš zájem. A je to velká škoda. Nejen že se lépe poznáme už od rána, ale hlavně vám zůstane památka na váš den již od chystání se na váš velký den. Já osobně miluji focení těchto příprav ať už se přípravy dějí u nevěsty doma nebo popojíždíme od kadeřnice ke kosmetičce a pak zpět k nevěstě domů. Při těchto chvílích vznikají jedinečné (a i kreativní) fotografie plné emocí ať už je to nervozita či stres nevěsty, dojetí maminky nebo pak nadšené oči ženicha, když vidí nachystanou nevěstu... Rovněž jsou zachyceny detaily, na které si pak člověk už málokdy vzpomene a díky fotografiím si je tak uchová v paměti. V žádném případě nechci nutit k nafocení těchto okamžiků, ale rozhodně doporučuji!!!


Váš termín svatby si zajistěte včas. Při naší první komunikaci potřebuji znát termín svatby, čas a místo obřadu a cca rozsah předpokládaného focení.

V ceníku najdete různé cenové balíčky dle časového rozsahu a dle rozsahu fotoprací. Ceny jsou orientační. Fotografie budete mít k dispozici ještě měsíc po odevzdání zakázky na internetu v zamčené galerii, abyste se mohli pochlubit své rodině, přátelům, známým. Zkrátka těm, kterým sdělíte přístupové heslo. Fotografie jsou odevzdány na DVD s potiskem v plastovém obalu. V případě zájmu takových DVD s obaly je možno za příplatek vytvořit více kusů.


Po domluvě je také možno vytvořit svatební fotoknihu z vámi vybraných fotografií.


Kontakt na kameramany, se kterými spolupracuji:


Kontakt na kosmetičky a vizážistky, se kterými ráda spolupracuji:


Kontakt na svatební agenturu:

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!