Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

O mně

O mně

Mé jméno je Erika Matějková, narodila jsem se a žiji v Třebíči. Miluji svou rodinu, především své dvě dcery, ze kterých už jsou pomalu velké slečny. Věcí a činností, které skutečně miluji, existuje strašně moc. Namátkou: cestování, toulky přírodou, hrady, záhady, hudbu (především rock a metal), kino, kde nejradši zkouknu filmy natočené dle skutečnosti, kvalitní thrillery nebo vypečené horory. Mám ráda jídlo a ráda zkouším nové chutě! Ve volném čase, pokud nějaký je, vyhledám ležing u knížky, kde jsou to opět thrillery, detektivky a horory anebo vypnu své nasazení u kreslení portrétů či zvířátek. Mám ráda staré věci, které díky ateliéru mohu shromažďovat :-) Nesnáším omezování v jakémkoliv slova smyslu, nakupování, fronty a co mi fakt nejde, je psát něco o sobě! :-)

Miluju fotografii a svou práci. Řídím se heslem Karla Lagerfelda, který kdysi řekl: "Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč a nedá se opakovat".

Focení miluji od malička (tedy ne jako objekt, ale jako fotograf). Nejraději fotím rodiny s dětmi (nejvíc srdcovou záležitostí jsou novorozenci), ženy, muže, svatby... Každý rodič mi dá jistě zapravdu, že s dětmi je to někdy opravdu velká výzva a ty já ráda překonávám. Myslím, že trpělivost je mé druhé jméno! :-) Také moc ráda vymýšlím nové a nové akce, scény s různými dekoracemi, které ráda designuji a kolikrát to předělávám milionkrát, než jsem opravdu spokojena :-) Takže jsem tak trochu i "punťa" :-) Nicméně každým svým výmyslem se snažím překročit další pomyslný cíl.

Moji největší odměnou je Vaše (ale i moje spokojenost) z pořízených fotografií, protože pak teprve mám pocit, že moje práce má smysl. Moc ráda se s Vámi potkávám při různých příležitostech a etapách Vašeho života ať už je to rande, svatba, těhotenství, narození potomka, narozeniny, křtiny, nebo jen procházka parkem či lesem.

Vždy Vás znovu ráda vidím a zajímá mě, jak se máte a jak Vaše děti vyrostly, co je baví, zasmějeme se, pokecáme... a přitom se snažím zachytit právě ty neopakovatelné velice důležité okamžiky Vašeho života, tak jak o tom mluvil K.Lagerfeld.

Doufám, že Vás moje fotky osloví a budeme mít možnost se poznat osobně při focení Vás nebo Vašich nejbližších.

Nejčastěji mě chytnete na mailu : foto@erikamatejkova.cz anebo na telefonu +420777057933
Pokud Vám telefon neberu (je to nejčastěji proto, že fotím). Všem se snažím hned pak volat zpět. Pokud se neozývám, zkuste prosím volat znovu, nebo mi napište SMS nebo mail či kontaktujte na WHAT´S APP.

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!