Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Portréty

Portréty v ateliéru 0-99 :)

Baví mě sledovat, jak se postupem času měníte, jaké prožíváte životní příběhy přes svatbu, očekávání miminka, zrození života, křtiny, první krůčky, slova a pokroky vašich dětí, první a další narozeniny či jiné události, které pro vás tolik znamenají a u kterých jsem měla příležitost být.

Děti jsou radostí každého rodiče.
Ty nám rychle rostou a musíme si přiznat, že z nedostatku času fotoaparát bereme do ruky už sporadicky (tedy např. při příležitosti jejich narozenin, o vánocích či dovolené), většinou to řešíme "rychlocvakem" v mobilu, někdy ani to ne a fotografií v albu příliš nepřibývá.
Přitom čas teče jako voda a z miminka je rázem teenager.
Hodně z vás tedy využívá služeb fotografa právě z důvodu toho, aby měl alespoň pár fotografií jednou za rok.
Díky velmi bohaté praxi s dětmi od úplného narození až po dospělost, dokáži zachytit krásné momenty, detaily i obyčejnou dětskou nefalšovanou radost, kdy díky mnoha dekoracím, pozadím a doplňkům může být každá fotografie jiná. 
Mnohé z vás uřčitě překvapí, jak malý ateliér mám, na tak velké množství dekorací :-)

Během prvního roku většinou focení opakujeme vícekrát.. kdy jsou to nejdříve
- Novorozenci (newborn) a miminka, kdy mám k dispozici nepřeberné množství plédů, dek, kožešin, šátků, overálků, kaťátek, čepiček, čelenek, nádobek, boxíků, bedýnek,..
- Batolátka pro, které je rovněž nachystáno mnoho dekorací, ať už jsou to nádoby, kufry, kočárky, bedýnky, autíčka, a šatičky, čepice....
A dále pak děti od 1 roku do 10let, kdy povětšinou navštíví rodiče ateliér alespoň jednou za rok.
Dále v ateliéru (ale i venku) fotím i teenagery, Rodinné fotografie s dětmi různých věkových kategorií.
Většinou pak nám teenageři začnou randit, nebo jste ještě bezdětný pár a chcete mít vzpomínku v podobě fotografií s partnerem, nebo máte výročí a chcete si udělat radost. Ať už se jim říká partnerské či "rande", lze i tyto fotografie pořídit v ateliéru tak i venku.
Velkou hodnotu má pak pro každou ženu fotografie těhotenského rostoucího bříška. Přece jen jsme těhotné jen párkrát za život a je to pro nás neopakovatelný zážitek.
A jednou za čas si člověk také chce udělat radost sobě či partnerovi a přijde do ateliéru za účelem nafocení beauty fotografií, aktů či fotografií v boudoir stylu.

Galerii fotografií jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout výše.

Užitečné rady

Pokud si nevíte rady v jakém věku je nejvhodnější fotit dítě, můžete se podívat na mé rady.

Nevíte co s sebou? Předkládám mnoho cenných rad, co si do ateliéru vzít , případně jak se sladit.. 

Dobrý večer,

mockrát děkujeme za fotečky, jsou nádherné 😊

Martina M.

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!