Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Portréty

Portréty v ateliéru 0-99 :)

Baví mě sledovat, jak se postupem času měníte, jaké prožíváte životní příběhy přes svatbu, očekávání miminka, zrození života, křtiny, první krůčky, slova a pokroky vašich dětí, první a další narozeniny či jiné události, které pro vás tolik znamenají a u kterých jsem měla příležitost být.

Děti jsou radostí každého rodiče.
Ty nám rychle rostou a musíme si přiznat, že z nedostatku času fotoaparát bereme do ruky už sporadicky (tedy např. při příležitosti jejich narozenin, o vánocích či dovolené), většinou to řešíme "rychlocvakem" v mobilu, někdy ani to ne a fotografií v albu příliš nepřibývá.
Přitom čas teče jako voda a z miminka je rázem teenager.
Hodně z vás tedy využívá služeb fotografa právě z důvodu toho, aby měl alespoň pár fotografií jednou za rok.
Díky velmi bohaté praxi s dětmi od úplného narození až po dospělost, dokáži zachytit krásné momenty, detaily i obyčejnou dětskou nefalšovanou radost, kdy díky mnoha dekoracím, pozadím a doplňkům může být každá fotografie jiná. 
Mnohé z vás uřčitě překvapí, jak malý ateliér mám, na tak velké množství dekorací :-)

Během prvního roku většinou focení opakujeme vícekrát.. kdy jsou to nejdříve
- Novorozenci (newborn) a miminka, kdy mám k dispozici nepřeberné množství plédů, dek, kožešin, šátků, overálků, kaťátek, čepiček, čelenek, nádobek, boxíků, bedýnek,..
- Batolátka pro, které je rovněž nachystáno mnoho dekorací, ať už jsou to nádoby, kufry, kočárky, bedýnky, autíčka, a šatičky, čepice....
A dále pak děti od 1 roku do 10let, kdy povětšinou navštíví rodiče ateliér alespoň jednou za rok.
Dále v ateliéru (ale i venku) fotím i teenagery, Rodinné fotografie s dětmi různých věkových kategorií.
Většinou pak nám teenageři začnou randit, nebo jste ještě bezdětný pár a chcete mít vzpomínku v podobě fotografií s partnerem, nebo máte výročí a chcete si udělat radost. Ať už se jim říká partnerské či "rande", lze i tyto fotografie pořídit v ateliéru tak i venku.
Velkou hodnotu má pak pro každou ženu fotografie těhotenského rostoucího bříška. Přece jen jsme těhotné jen párkrát za život a je to pro nás neopakovatelný zážitek.
A jednou za čas si člověk také chce udělat radost sobě či partnerovi a přijde do ateliéru za účelem nafocení beauty fotografií, aktů či fotografií v boudoir stylu.

Galerii fotografií jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout výše.

Užitečné rady

Pokud si nevíte rady v jakém věku je nejvhodnější fotit dítě, můžete se podívat na mé rady.

Nevíte co s sebou? Předkládám mnoho cenných rad, co si do ateliéru vzít , případně jak se sladit.. 

Váš postup se mi velice líbí, je to skvělý nápad, člověk si může doma v klidu vybrat fotografie, které se mu líbí a nemusí ve stresu vybírat před fotografem a nebo někdy vybírá fotograf sám a my se sobě nemusíme líbit. 

Opravdu váš postup je super, a co je nejvíc, nejen, dobře popsaný postup, ale i rovnou ceny, to jsem nikde u nikoho neviděla.Samostatné focení také super, jak jste nás vedla.

Akorát co mě možná vadilo, že tam nebylo poruce zrcadlo, aby se člověk podíval jak se ksichtí nebo poupravil, je mi jasné že hlavně zaleží na dětech, aby to zvládly, ale občas čučnout do zrcadla by bylo od věci. (pozn. EM: Zrcadla jsou v atelieru 2 :)).

Díky Klinerovi

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!