Minifocení

Co je minifocení

Jedná se o krátké povětšinou 20-30 minutové focení na dané téma.

Před mnoha lety to bylo poprvé "Dýňování", pak se postupně přidalo "Vánoční minifocení" a tradicí je již několikátým rokem i "Velikonoční foto".

Postupem času přibývají ostatní témata, jako jsou teď již hodně oblíbené "Zimní královny" a "Čarofocení".

Do budoucna mám spousty nápadů na minifocení, na jejiž realizování se moc těším!!! 

Fotografie můžete vidět v galerii pod jednotlivými tématy.

Na facebooku a i tady na www najdete vždy aktuální nabídku mini focení na dané téma včetně datumu a ceny.

Výsledkem jsou minimálně 4-5 ks fotografií, kdy je možno doobjednat i více fotografií.

V případě vánočních a velikonočních minifocení vybíráte z náhledů ihned po focení ještě na místě. V případě ostatních minifocení je vždy upřesněno. Vybrané foto doma upravím a zasílám přes úschovnu v digi podobě.

S focením jsme byli velice spokojeni. Nevěděli jsme do čeho jdeme, ale dokázala jste nám poradit. Jak si máme stoupnout a co dělat, byla to velice zajímavá zkušenost a určitě ji rádi zopakujeme znova. Moc se nám líbilo že jsme si fotky ke zpracování mohli vybrat doma a ne v rychlosti u vás. Pěkně v klidu a společně jme si nad tím sedli a vybrali. Hodně jsme si navymýšleli, ale zpracování bylo rychlé. A i s tím jsme velice spokojeni.Byl to dokonalý zážitek, určitě se našim rodičům Vánoční dárek bude líbit. Děkuji za mě i za sourozence.

Vyletělová

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!